Vrije Onderhoud van de de Cyclus300ah 12v Lifepo4 Batterij 32kg van UPS het Diepe
Productoverzicht
Nieuw Ontwerp12v 200AH Onderhoud Vrije Lifepo4 12 V-Lithiumbatterijen 200AH Gebouwd voor Langdurige Betrouwbare Macht De Ionische Diepe Cyclusbatterij heeft het cyclusleven van 3.000 cycli of ongeveer 10 kalenderjaren. Onze lithium-ionenbatterijen hebben een bruikbare capaciteit van 99% in ...
Product aangepaste attributen
De Batterij 32kg van UPS 12v Lifepo4
,lifepo4 batterij 12v 300ah 32kg
,Diepe Cyclus300ah lifepo4 batterij
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving

| Punt | de batterijpak van 12v 200ah lifepo4 |
| Merk | Archibald |
| Type | Het Fosfaat van het lithiumijzer |
| Artikelnummer: | LiFePO4 batterij |
| Nominaal voltage | 12.8V (Aangepaste 3.2V 12V 24V 36V 48V) |
| Nominale capaciteit | 200AH |
| De Stroom van de Norrmallast | 100A of Aangepast |
| Gewicht | 24kg 180A of Aangepast |
| Afmeting | 522*240*250mm of Aangepast |
| Werkende Temperatuurwaaier | Last: 0 aan +60°C |
| Lossing: -20 aan +60℃ | |
| Het levenscyclus | Meer dan 2000times (100%DOD) |
| Pakket | ABS/Metal Geval of Aangepast |
| Aangepast | Shell, de Grootte, het Gewicht, de Kleur, het Etiket, de Stroom, de Technologie, enz. kunnen worden aangepast |
| Aangepast | Shell, de Grootte, het Gewicht, de Kleur, het Etiket, de Stroom, de Technologie, enz. kunnen worden aangepast |
Het welkom past shell, gewicht, grootte, MBS, technologie, enz. aan
Voltagewaaier: 3.2V - 12V – 24V – 48V – 72V – 80V- 96V- 144V – 300V – 720V
Capaciteitswaaier: 7Ah - 100Ah - 200Ah- 300Ah-….1000Ah






bronnen, laders en perifere apparaten. welke in Zonneelektrische centraleopslag kan worden toegepast, de Opslag van de Windenergie,
Telecommunicaties, UPS, Brandalarmsysteem, Noodverlichting, enz.
Hoogste technologie, Hoogste kwaliteit, de Hoogste dienst die altijd ons doel is. Het welkom om zich Silk-bij Batterij aan te sluiten brengt meer energie aan de wereld.


Onze Producten gingen de certificatie van Ce/ISO9001/ISO14001/Rohs over

Het karton + Houten + Pallet, Douane is welkom
Het verschepen
Druk uit | Door de lucht | Door overzees
Volgens uw requirments

Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.