Navulbaar Van Lithium Battery voor Elektrische Boot 36 de ionenbatterij van het volt100ah lithium
Productoverzicht
het Lithium ionenbatterij van 36V 100AH voor Elektrische Boot Investering op lange termijn - houd hen voor het Leven - omdat het aantal lastencycli van goed gegeven voor het lithiumbatterijen van Silk LiFePO4 meer dan 2.000 is zij een investering op lange termijn kunnen zijn u met u uit boot aan ...
Product aangepaste attributen
Bestelwagen 36 de batterij van het volt100ah lithium
,36v 100ah Van Lithium Battery
,het lithium ionenbatterij van 36volt 100ah
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
De garantie - 5 jaar + - Douane Marine Products rechtvaardigt vrij elke gemerkte batterij om te zijn van tekorten voor een periode van 1 jaar vanaf de datum van verkoop zoals die door of het de verkoopontvangstbewijs van de klant wordt bepaald, of ander bewijs - van - aankoop plus een extra 4 evenredig verdeelde jaar. Binnen de garantieperiode zal Silk crediteren, vervangen zal het product en/of de delen van het product indien bepaald gebrekkig om in materiaal of vakmanschap te zijn of herstellen. Silk de batterijen worden gebouwd om een minimum van 2.000 cycli te duren en nog 80% van geschatte energiecapaciteit te handhaven. Deze garantie is op de originele eigenaar van toepassing.
| Merk | Archibald |
| Celchemie | LiFePO4 |
| Nominaal Voltage | 36V |
| Ampère-uurcapaciteit | 100Ah |
| Cycli @ 100% DOD | Meer dan 2000cycles @ 100% DOD |
| Gewicht | 45kg of 99.1 pond of klantgericht |
| Afmeting | 519*267*291 mm of 20.43*10.51*11.46 binnen of klantgericht |
| Gevalmateriaal | ABS of Metaal, of klantgericht |
| Lastentemperatuur | 0°C aan 55°C |
| Lossingstemperatuur | -20°C aan 65°C |
| Maximum het laden stroom | 10A of klantgericht |
| Maximum het lossen stroom | 100A of klantgericht |





bronnen, laders en perifere apparaten. welke in Zonneelektrische centraleopslag kan worden toegepast, de Opslag van de Windenergie,
Telecommunicaties, UPS, Brandalarmsysteem, Noodverlichting, enz.
Hoogste technologie, Hoogste kwaliteit, de Hoogste dienst die altijd ons doel is. Het welkom om zich Silk-bij Batterij aan te sluiten brengt meer energie aan de wereld.


Onze Producten gingen de certificatie van Ce/ISO9001/ISO14001/Rohs over
Het karton + Houten + Pallet, Douane is welkom
Het verschepen
Druk uit | Door de lucht | Door overzees
Volgens uw requirments

Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.