45KG de Batterij 100AH 200AH 300AH van lithiumion battery 48v Lifepo4
Productoverzicht
45KG de Batterij 100AH 200AH 300AH van lithiumion battery 48v Lifepo4 Productomschrijving Fabrieks Direct Snel Schip | MOQ 1 PCs Dit zijn de PowerPlus+ stapel-opgezette LiFePO4-batterijen perfecte keus voor uw de opslagsysteem van de huisenergie en het MKB (Kleine Middelgrote Onderneming). Het ...
Product aangepaste attributen
de batterij van 48v 300ah lifepo4
,De Batterij 100AH van 45KG 48v Lifepo4
,De batterij 200ah van 45KG 48v lifepo4
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
45KG de Batterij 100AH 200AH 300AH van lithiumion battery 48v Lifepo4

| Punt | de batterijpak van 12v 100ah lifepo4 |
| Merk | Archibald |
| Type | Het Fosfaat van het lithiumijzer |
| Artikelnummer: | LiFePO4 batterij |
| Nominaal voltage | 12.8V (Aangepaste 3.2V 12V 24V 36V 48V) |
| Nominale capaciteit | 100AH |
| Max Discharge Current | 100A of Aangepast |
| Max Charge Current | 60A of Aangepast |
| Gewicht | 15kg of Aangepast |
| Afmeting | 329*172*243mm of Aangepast |
| Werkende Temperatuurwaaier | Last: 0 aan +60°C |
| Lossing: -20 aan +60℃ | |
| Het levenscyclus | Meer dan 2000times (100%DOD) |
| Pakket | ABS/Metal Geval of Aangepast |
| Aangepast | Shell, de Grootte, het Gewicht, de Kleur, het Etiket, de Stroom, de Technologie, enz. kunnen worden aangepast |


UPS, EPS, GZDW, zonnemachtssysteem, machtsfrequentie online, omschakelaars, accu's, elektrische voltage-gestabiliseerde generators,
bronnen, laders en perifere apparaten. welke in Zonneelektrische centraleopslag kan worden toegepast, de Opslag van de Windenergie,
Telecommunicaties, UPS, Brandalarmsysteem, Noodverlichting, enz.
Hoogste technologie, Hoogste kwaliteit, de Hoogste dienst die altijd ons doel is. Het welkom om zich Silk-bij Batterij aan te sluiten brengt meer energie aan de wereld.


Het karton + Houten + Pallet, Douane is welkom
Druk uit | Door de lucht | Door overzees
Volgens uw requirments

OEM/ODM: Beschikbaar
Steekproef: Beschikbaar
MOQ: 1 stuk
Douane: Lithiumlifepo4 batterij/van de gelbatterij/UPS-van het product Kleur, grootte of andere requirments
Snelle Productie en levertijd
Het professionele ontwerp van de pakmodule op cilindrisch en Prismatisch ontwerp
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.