Over Huidige Beschermingsbatterij Lifepo4 12v 5 Jaar Garantie
Productoverzicht
Lastenspecificatie Geadviseerde Lastenstroom 25A - (Waaier: 0.2C-0.5C) Maximumlastenstroom 100 A (1C) Geadviseerd Lastenvoltage 14.6 V BMS Charge Voltage Cut-Off 14.8 V (3,9 ±0.025 vpc) (1,1 ±0.4 s) Sluit Voltage opnieuw aan 14.2 V (3,8 ±0.05 vpc) In evenwicht brengend Voltage 13.62 V (3,6 ±0.025 ...
Product aangepaste attributen
over huidige beschermingsbatterij lifepo4 12v
,100ah batterij lifepo4 12v
,de batterijpak van lifepo4 12v
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
Lastenspecificatie
| Geadviseerde Lastenstroom | 25A - (Waaier: 0.2C-0.5C) |
| Maximumlastenstroom | 100 A (1C) |
| Geadviseerd Lastenvoltage | 14.6 V |
| BMS Charge Voltage Cut-Off | 14.8 V (3,9 ±0.025 vpc) (1,1 ±0.4 s) |
| Sluit Voltage opnieuw aan | 14.2 V (3,8 ±0.05 vpc) |
| In evenwicht brengend Voltage | 13.62 V (3,6 ±0.025 vpc) |
Lossingsspecificatie
| Maximum Ononderbroken Lossingsstroom | 100A (150A BMS) |
| Pieklossingsstroom | 250A (3-5s) |
| BMS Discharge Current Cut-Off | 450A (300ms) |
| Het geadviseerde Lage Voltage maakt los | 10.5 V |
| BMS Discharge Voltage Cut-Off | 9.4 V (2,0 ±0.08 vpc) (Mej. 140 ±60) |
| Sluit Voltage opnieuw aan | 10.2 V (2,3 ±0.1 vpc) |
| Kortsluitingbescherming | 200-300 µs |
Temperatuurspecificatie
| Lossingstemperatuur | -4 tot 130 ºF (- 20 tot 55 ºC) |
| Lastentemperatuur | 32 tot 130 ºF (0 tot 55 ºC) |
| Opslagtemperatuur - 1 maand | -4 tot 113 ºF (- 20 tot 45 ºC) |
| Opslagtemperatuur - 1 jaar | 32 tot 95 ºF (0 tot 35 ºC) |
| BMS High Temperature Cut-Off | 176 ºF (80 ºC) |
| Sluit Temperatuur opnieuw aan | 122 ºF (50 ºC) |
| BMS Low Temperature Cut-Off (het Laden) | 32 ºF (0 ºC) |
| Sluit Temperatuur (het Laden) opnieuw aan | 41 ºF (5 ºC) |
BMS Overview
| Over Huidige Bescherming | ja |
| Onder Voltagebescherming | ja |
| Over Voltagebescherming | ja |
| Overbelastingsbescherming | ja |
| Bescherming op hoge temperatuur | ja |
| Lage Temperatuurbescherming | 32 ºF (0 ºC)/ºF 41 (5 ºC) |
| Kortsluitingbescherming | ja |
Mechanische Specificaties
| Afmetingen (L x W x H) | 12.8 x 6,7 x 8,7“ (325 x 170 x 220 mm) |
| Gewicht | 24.25lbs (11 kg) |
| Eindtype | M8 (20mm) |
| Eindtorsie | 10 ~12 NM |
| Gevalmateriaal | ABS |
| Bijlagebescherming | IP65 |
| Celtype - Chemie | Prismatisch - LiFePO4 |
Certificatie
| MSDS-Informatieblad | MSDS |
| UN38.3 | DG61 |
| Ce-Certificatie | EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| ROHS-Certificatie | ROHS |
| FCC Certificatie | Part15B |
| IEC62619 documentatie of 49 CFR | CFR IEC62619/49 173,185 |
| IMDG-Code | UN3840/Klasse 9 |
Cellen/Interne Arrangment
| Merk | EVE Energy Co. , Ltd |
| Product | Prismatische aluminium-Beklede LFP-Batterij |
| Model | LF105 |
| Specificatie | 3.2 Ah V/105 |
| Cel/BMS Impact Protection | Grote Schuimtussenvoegsels zoals getoond |
| Kabelgrootte | Alle kabelgrootte geschikt om alle die bril te ontmoeten door BMS wordt uitgevaardigd |
| Kabelkleur | Gecodeerde kleur (Rood/Zwart/Blauw) |
| Lage Temperatuursonde | Sonde op cellen/draad wordt geplaatst in bijlage aan BMS die |
BMS
| Model | 3SABM0-H02 (LFP-4S-150A) |
| Maximum Ononderbroken Lossingsstroom | 150A (BMS-steun Maximum ononderbroken huidige 150A) |
| Cel het In evenwicht brengen | 3.4V (13.6V) |
| Over Huidige Bescherming | ja |
| Onder Voltagebescherming | ja |
| Over Voltagebescherming | ja |
| Overbelastingsbescherming | ja |
| Bescherming op hoge temperatuur | ja |
| Lage Temperatuurbescherming | 0C maak los, sluiten 5C opnieuw aan |
| Kortsluitingbescherming | ja |
Batterijgeval
| Afmetingen (L x W x H) | 10.25 x 6,7 x 8,25“ (260 x 168 x 209 mm) |
| Eindtype | M8 (20mm) |
| Eindtorsie | 10 ~12 NM |
| Gevalmateriaal | ABS |
| Bijlagebescherming | IP65 |
| Front Graphics Label | 160 x 230 mm |
Verpakking
| Afmetingen (L x W x H) | 12.21 x 8,66 x 10,43“ (310 x 220 x 265mm) |
| Gewicht | 29,56 pond (12,5 kg) |
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.