de Kampeerautolifepo4 Lithium Ion Battery Pack van 12v 100ah Rv
Productoverzicht
Snelle Details ModelNumber: 12V 100AH Type: Li-ionen Productnaam: het lithiumbatterij 100ah van lifepo4 12v met draadloze gegevensoverdracht Voltage: 12v Grootte: 407*174 *215mm Toepassing: UPS, Zonne, Materiaal, Mededeling, Speelgoed, Machtshulpmiddelen, Huistoestellen, de Elektronika Van de ...
Product aangepaste attributen
het lithium ionenbatterij van 12v 100ah lifepo4
,rv-de ionenbatterij van het kampeerautolifepo4 lithium
,lifepo4 100ah
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
- ModelNumber:
-
12V 100AH
- Type:
-
Li-ionen
- Productnaam:
-
het lithiumbatterij 100ah van lifepo4 12v met draadloze gegevensoverdracht
- Voltage:
-
12v
- Grootte:
-
407*174 *215mm
- Toepassing:
-
UPS, Zonne, Materiaal, Mededeling, Speelgoed, Machtshulpmiddelen, Huistoestellen, de Elektronika Van de consument, BOTEN, Golfkarren, ONDERZEEËRS, Elektrische Fietsen/Autopedden, Elektrische Folklifts, elektrische voertuigen, Elektrische Rolstoelen, Electric Power-Systemen, de Systemen van de Zonne-energieopslag, Noodvoedingen
- Certificaat:
-
Ce/ISO9001/ISO14001/Rohs
- Batterijtype:
-
Verzegelde Navulbare Batterij
- Kleur:
-
Witte zwarte of douane
- Capaciteit:
-
100AH
- sleutelwoord:
-
de ionen12v 100ah batterij van Li
- Garantie:
-
3years
- Certificatie:
-
Ce ISO RoHS MSDS
- Gewicht:
-
10kg
- De het laden verhouding:
-
0.5c
- Het lossingstarief:
-
1c
- Leveringscapaciteit
- 100000 Stuk/Stukken per de batterij van Maand12v 100ah lifepo4 4000 cycli
- Verpakkingsdetails
- Carton+wooden+pallet of douane
- Haven
- Peking/Shenzhen/Tianjin of andere haven
- Levertijd:
-
Hoeveelheid (stukken) 1 - 100 101 - 200 201 - 300 >300 Est. Tijd (dagen) 5 10 15 Om worden onderhandeld
| Punt | de batterijpak van 12v 100ah lifepo4 |
| Merk | Archibald |
| Type | Het Fosfaat van het lithiumijzer |
| Artikelnummer: | LiFePO4 batterij |
| Nominaal voltage | 12.8V (Aangepaste 3.2V 12V 24V 36V 48V) |
| Nominale capaciteit | 100AH |
| Max Discharge Current | 100A of Aangepast |
| Max Charge Current | 60A of Aangepast |
| Gewicht | 15kg of Aangepast |
| Afmeting | 329*172*243mm of Aangepast |
| Werkende Temperatuurwaaier | Last: 0 aan +60°C |
| Lossing: -20 aan +60℃ | |
| Het levenscyclus | Meer dan 5000times |
| Pakket | ABS/Metal Geval of Aangepast |
| Aangepast | Shell, de Grootte, het Gewicht, de Kleur, het Etiket, de Stroom, de Technologie, enz. kunnen worden aangepast |
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.