12vdc Car Starter Lifepo4 100ah lithiumbatterij 5 jaar garantie
Productoverzicht
LiFePO4-batterij slaat veel meer stroom op in vergelijking met andere loodzuurbatterijen, met slechts 1/3 van het gewicht en de grootte.Het geïntegreerde Battery Management System (BMS) beschermt de batterij tegen verschillende abnormale omstandigheden, zodat de batterijcellen een lange levensduur ...
Product aangepaste attributen
het lithiumbatterij van 12vdc lifepo4 100ah
,het lithiumbatterij van de autoaanzet lifepo4 100ah
,de batterij van de de autoaanzet van 100ah 12v lifepo4
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
LiFePO4-batterij slaat veel meer stroom op in vergelijking met andere loodzuurbatterijen, met slechts 1/3 van het gewicht en de grootte.Het geïntegreerde Battery Management System (BMS) beschermt de batterij tegen verschillende abnormale omstandigheden, zodat de batterijcellen een lange levensduur hebben en uitzonderlijke ontladingsprestaties hebben.
Als u op zoek bent naar een deep-cycle accu voor RV, marine of off-grid toepassingen, dan is deze lithium-ion accu de perfecte oplossing voor u!
Laadspecificatie:
| Aanbevolen laadstroom | 25A - (Bereik: 0.2C-0.5C) |
| Maximale laadstroom | 100 A (1C) |
| Aanbevolen laadspanning: | 14,6 V |
| BMS Laadspanning Uitschakeling | 14,8 V (3,9 ± 0,025 vpc) (1,1 ± 0,4 s) |
| Spanning opnieuw aansluiten | 14,2 V (3,8 ± 0,05 vpc) |
| Balanceren Spanning | 13,62 V (3,6 ± 0,025 vpc) |
Afvoerspecificatie:
| Maximale continue ontladingsstroom | 100A (150A BMS) |
| Piekontladingsstroom | 250A (3-5s) |
| BMS-ontladingsstroomuitschakeling | 450A (300ms) |
| Aanbevolen laagspanningsontkoppeling | 10,5 V |
| BMS Ontladingsspanning Uitschakeling | 9,4 V (2,0 ±0,08 vpc) (140 ±60 ms) |
| Spanning opnieuw aansluiten | 10,2 V (2,3 ± 0,1 vpc) |
| Kortsluitingsbeveiliging | 200-300 µs |
Temperatuurspecificatie:
| Ontladingstemperatuur: | -4 tot 130 F (-20 tot 55 ºC) |
| Laadtemperatuur | 32 tot 130 F (0 tot 55 ºC) |
| Opslagtemperatuur - 1 maand | -4 tot 113 F (-20 tot 45 ºC) |
| Opslagtemperatuur - 1 jaar | 32 tot 95 F (0 tot 35 ºC) |
| BMS Uitschakeling bij hoge temperatuur | 176 F (80 ºC) |
| Temperatuur opnieuw verbinden | 122 F (50 ºC) |
| BMS Uitschakeling bij lage temperatuur (opladen) | 32 F (0 C) |
| Temperatuur opnieuw aansluiten (opladen) | 41 F (5 C) |
BMS-overzicht
| Over huidige bescherming | ja |
| Bescherming onder spanning | ja |
| Overspanningsbeveiliging | ja |
| Overbelastingsbeveiliging: | ja |
| Bescherming op hoge temperatuur | ja |
| Bescherming tegen lage temperaturen | 32 F (0 C) / 41 ºF (5 C) |
| Kortsluitingsbeveiliging | ja |
Mechanische specificaties:
| Afmetingen (L x B x H) | 12,8 x 6,7 x 8,7 inch (325 x 170 x 220 mm) |
| Gewicht | 24,25 pond (11 kg) |
| Terminaltype: | M8 (20mm) |
| Eindkoppel | 10 ~12 Nm |
| Materiaal behuizing | buikspieren |
| Behuizingsbescherming | IP65 |
| Celtype - Chemie | Prismatisch - LiFePO4 |
Certificeringen
| MSDS-gegevensblad | MSDS |
| UN38.3 | DG61 |
| CE-certificering | EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| ROHS-certificering: | ROHS |
| FCC-certificering | Deel 15B |
| IEC62619-documentatie of 49 CFR | IEC62619/49 CFR 173.185 |
| IMDG-code | UN3840 / Klasse 9 |
Cellen / interne rangschikking
| Merk | EVE Energy Co., Ltd |
| Product | Prismatische met aluminium beklede LFP-batterij |
| Model | LF105 |
| Specificatie | 3,2 V / 105 Ah |
| Mobiele / GBS-impactbescherming | Grote schuiminzetstukken zoals afgebeeld |
| Kabelmaat: | Alle kabelformaten die aan alle specificaties van BMS kunnen voldoen |
| Kabel Kleur: | Kleurgecodeerd (Rood/Zwart/Blauw) |
| Lage temperatuur sonde | Sonde geplaatst op cellen / draad bevestigd aan BMS |
GBS
| Model | 3SABM0-H02 (LFP-4S-150A) |
| Maximale continue ontladingsstroom | 150A (BMS-ondersteuning Max continue stroom 150A) |
| Celbalancering | 3.4V (13.6V) |
| Over huidige bescherming | ja |
| Bescherming onder spanning | ja |
| Overspanningsbeveiliging | ja |
| Overbelastingsbeveiliging: | ja |
| Bescherming op hoge temperatuur | ja |
| Bescherming tegen lage temperaturen | 0C Verbinding verbreken, 5C Opnieuw verbinding maken |
| Kortsluitingsbeveiliging | ja |
Batterijhouder
| Afmetingen (L x B x H) | 10,25 x 6,7 x 8,25 inch (260 x 168 x 209 mm) |
| Terminaltype: | M8 (20mm) |
| Eindkoppel | 10 ~12 Nm |
| Materiaal behuizing | buikspieren |
| Behuizingsbescherming | IP65 |
| Grafisch etiket vooraan | 160 x 230 mm |
verpakking
| Afmetingen (L x B x H) | 12,21 x 8,66 x 10,43" (310 x 220 x 265 mm) |
| Gewicht | 29,56 pond (12,5 kg) |
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.