7000 Cyclus Rv 12v 100ah Lithium-ijzer Lifepo4-batterij CE
Productoverzicht
De Ionic Deep Cycle Battery heeft een levensduur van 3.000 cycli of ongeveer 10 kalenderjaren.Onze lithium-ionbatterijen hebben een bruikbare capaciteit van 99% vergeleken met 50-60% voor traditionele loodzuurbatterijen].LithiumHub Deep Cycle-batterijen werken in het breedste temperatuurbereik met ...
Product aangepaste attributen
de batterij van het het lithiumijzer lifepo4 van rv 12v 100ah
,de batterij van het het lithiumijzer lifepo4 van 12v 100ah
,rv-lithiumbatterij 12v 100ah lifepo4
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
De Ionic Deep Cycle Battery heeft een levensduur van 3.000 cycli of ongeveer 10 kalenderjaren.Onze lithium-ionbatterijen hebben een bruikbare capaciteit van 99% vergeleken met 50-60% voor traditionele loodzuurbatterijen].LithiumHub Deep Cycle-batterijen werken in het breedste temperatuurbereik met een ontlaadtemperatuurbereik (functioneel) van –20°C tot 60°C (–4°F tot 140°F) en een laadtemperatuurbereik van 0°C tot 45° C (32°F tot 113°F).Detecteert automatisch of batterijen te koud zijn om op te laden.
- Modelnummer:
-
12V 100AH
- Type:
-
Li-Ion
- Productnaam:
-
lifepo4 12v lithiumbatterij 100ah met draadloze gegevensoverdracht
- Spanning:
-
12v
- Maat:
-
407*174 *215mm
- Sollicitatie:
-
UPS, zonne-energie, apparatuur, communicatie, speelgoed, elektrisch gereedschap, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golfkarren, onderzeeërs, elektrische fietsen/scooters, elektrische folkliften, elektrische voertuigen, elektrische rolstoelen, elektrische energiesystemen, opslagsystemen voor zonne-energie, ononderbroken Voedingen
- Certificaat:
-
CE / ISO9001 / ISO14001 / Rohs
- Type batterij:
-
Verzegelde oplaadbare batterij
- Kleur:
-
Wit zwart of custom
- Capaciteit:
-
100AH
- trefwoord:
-
li ion 12v 100ah batterij
- Garantie:
-
3 jaar
- Certificering:
-
CE ISO RoHS MSDS
- Gewicht:
-
10kg
- De laadverhouding:
-
0.5c
- De ontladingssnelheid:
-
1c
- Capaciteit van de levering
- 100000 Stuk/stukken per maand 12v 100ah lifepo4 4000 cycli batterij
- Details over de verpakking
- Carton+wooden+pallet of custom
- Haven
- Peking/Shenzhen/Tianjin of andere haven;
- Doorlooptijd:
-
Hoeveelheid (stuks) 1 - 100 101 - 200 201 - 300 >300 Est.Tijd (dagen) 5 10 15 Moet worden onderhandeld
| Item | 12v 100ah lifepo4 batterijpakket |
| Merk | Archibald |
| Type | Lithium-ijzerfosfaat |
| Onderdeelnr.: | LiFePO4-batterij |
| Spanning Nominaal | 12.8V (aangepaste 3.2V 12V 24V 36V 48V) |
| Capaciteit Nominaal | 100AH |
| Max ontladingsstroom | 100A of aangepast |
| Max laadstroom | 60A of aangepast |
| Gewicht | 15kg of aangepast: |
| Dimensie | 329*172*243mm of aangepast: |
| Bedrijfstemperatuurbereik: | Opladen: 0 tot +60°C |
| Lossing: -20 tot +60℃ | |
| Levenscyclus | Meer dan 5000 keer |
| Pakket | ABS/metalen behuizing of aangepast: |
| op maat gemaakt | Shell, grootte, gewicht, kleur, label, stroom, technologie, enz. Kunnen worden aangepast |
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.