Deep Cycle 12v Lithium Lifepo4 50ah 80ah 100ah
Productoverzicht
12v deep cycle lithium solar batterij 12v 50ah 80ah 100ah lifepo4 batterij voor camping auto en ups of zonne-accu 12V lithiumbatterij heeft een veel langere levensduur en is gemakkelijker te onderhouden in vergelijking met andere batterijtechnologieën.De LiFePO4-technologie heeft een betere ...
Product aangepaste attributen
deep cycle 12v lithium lifepo4
,50 ah 12v lithium lifepo4
,deep cycle 80 ah 12v lifepo4 batterij
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
Basis elektrische specificatie:
| Nominale spanning | 12,8 V |
| Nominale capaciteit | 105 Ah |
| Energie | 1344 Wat |
| Weerstand | ≤0.5mΩ |
| efficiëntie | 99% |
| Zelfontlading | ≤3% per maand |
Laadspecificatie:
| Aanbevolen laadstroom | 25A - (Bereik: 0.2C-0.5C) |
| Maximale laadstroom | 100 A (1C) |
| Aanbevolen laadspanning: | 14,6 V |
| BMS Laadspanning Uitschakeling | 14,8 V (3,9 ± 0,025 vpc) (1,1 ± 0,4 s) |
| Spanning opnieuw aansluiten | 14,2 V (3,8 ± 0,05 vpc) |
| Balanceren Spanning | 13,62 V (3,6 ± 0,025 vpc) |
Afvoerspecificatie:
| Maximale continue ontladingsstroom | 100A (150A BMS) |
| Piekontladingsstroom | 250A (3-5s) |
| BMS-ontladingsstroomuitschakeling | 450A (300ms) |
| Aanbevolen laagspanningsontkoppeling | 10,5 V |
| BMS Ontladingsspanning Uitschakeling | 9,4 V (2,0 ±0,08 vpc) (140 ±60 ms) |
| Spanning opnieuw aansluiten | 10,2 V (2,3 ± 0,1 vpc) |
| Kortsluitingsbeveiliging | 200-300 µs |
Temperatuurspecificatie:
| Ontladingstemperatuur: | -4 tot 130 F (-20 tot 55 ºC) |
| Laadtemperatuur | 32 tot 130 F (0 tot 55 ºC) |
| Opslagtemperatuur - 1 maand | -4 tot 113 F (-20 tot 45 ºC) |
| Opslagtemperatuur - 1 jaar | 32 tot 95 F (0 tot 35 ºC) |
| BMS Uitschakeling bij hoge temperatuur | 176 F (80 ºC) |
| Temperatuur opnieuw verbinden | 122 F (50 ºC) |
| BMS Uitschakeling bij lage temperatuur (opladen) | 32 F (0 C) |
| Temperatuur opnieuw aansluiten (opladen) | 41 F (5 C) |


Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.